ایمنی و امنیت

c-1-1c-400x267

کودکانی که با ایمنی و امنیت بزرگ میشوند

(حمام کردن، خوابیدن و در جاده)

 

 

چشمان کودک شما دنیا را تعقیب میکند. چیزهای زیادی برای کشف کردن، یاد گرفتن و امتحان کردن وجود دارد… و نه فقط برای کودکتان… دید شما نیز به زندگی با تولد کودکتان عوض شده است. میز قهوه شما که زمانی چیزی جز بخشی از دکور خانه تان نبود حالا مانعی است که باید بردارید تا مطمئن شوید که کودکتان میتوانید براحتی در اطراف خود حرکت کند. ایمنی او در تعقیب اکتشافات و تجاربش مهم است تا اطمینان حاصل شود که رشدش سالم و بانشاط است.

 

ایمنی کودک شما در هنگام خواب

 

برای رشد سالم و بانشاط، خواب عمیق و راحت برای کودک شما ضروری است. بیشتر مادران برای جلوگیری از افتادن بچه یا بالا رفتنش از تختخواب یا گهواره، از نرده های ایمنی تخت یا گهواره استفاده میکنند تا مطمئن شوند که خواب بچه بی وقفه خواهد بود. در بیشتر تختخوابهای کودکان، میله های ایمنی تاشو وجود دارد که راه حل مناسبی است چون خواب مطمئنی را برای کودک شما فراهم میکنند. برای بیشتر کردن ایمنی خواب، همچنین میتوانید بالشهای نرم در کنار تختخواب کودکتان قرار دهید تا در صورت افتادن، شدت ضربه را کم کنید و یا در صورت لزوم، میتوانید تشکهایی را در کف اتاق قرار دهید.

 

آیا کودکتان عروسک نرمی دارد که قبل خواب آنرا بغل کند؟ بازیها و اسباب بازیها بهترین ابزار برای ایجاد ارتباط میان کودکتان و دنیای اطراف و یادگیری او درباره چیزهایی است که درباره زندگی لازم دارد. یعنی بازیها فقط برای سرگرمی نیست، بلکه بیشتر مانند مرحله ای است که در آن، زندگی بازی میشود. اگر کودکتان دوست دارد بعضی از اسباب بازیها در کنار او بخوابند، ما توصیه میکنیم یک اسباب بازی نرم را انتخاب کنید که اجزای کوچک یا بندهای بلند ندارد و زیاد هم بزرگ نیست که خوابش را مختل کند.

 

 

آیا آماده اید با کودک خود به جاده بروید؟

 

همانطور که ممکن است بخوبی بدانید، صندلی بچه در ماشین برای بچه اجباری است. برای اطمینان از جابجایی امنِ کودک شما، این یک پیشرفت فوق العاده است. با اینحال، فکر میکنید وقتی کودک را در صندلی بچه قرار میدهید، کار تمام است؟ وقتی ایمنی کودک شما مطرح است، خیلی مهم است که کودکان زیر یکسال در کریِر ویژه نوزاد بصورت امن در صندلی عقب ماشین و رو به سمت مخالف حرکت جاده بسته شوند. اگر صندلی بچه کودکتان را در یکی از صندلیهای عقب ماشین بدون کیسه هوا محکم کرده اید و قفل بچه در و پنجره کناری را بسته اید، حالا آماده اید که حرکت خود را بصورت امن آغاز کنید.

 

 

منبع مطلب: شبکه ZNN www.znnnetwork.com

 


replika saat
hublot replika saat"
antalya lazer epilasyon
antalya cilt bakımı
astropay kart bozumu