آرام کردن کودکتان زمانی که بی قرار است

c-4-1a-e1440981723964

5 روش آرام کردن کودکتان زمانی که بی قرار است

 

 

خانه شما که زمانی ساکت و آرام بود، حالا پر از خنده ها و شادی همزمان با بزرگ شدن کودکتان است. یکی از خصوصیات ویژه مادری آن است که هیچ چیز حتی سکوت و آرامش نمیتواند جایگزین آن صداهای شادی آفرین شود. هیچ موسیقی یا صدایی نمیتواند جای خنده یک نوزاد را بگیرد. و وقتی شما این صداها را میشنوید، دوست دارید هیچ وقت متوقف نشوند.

 

با اینحال، بعضی وقتها کودک شما ممکن است به آرام کردن و کمی تشویق به شاد بودن دوباره نیاز داشته باشد. برای آنها فراموش کردن نگرانی و لبخند زدن دوباره، آسانتر از آن است که شما فکر میکنید. در زیر، 5 توصیه مولفیکس را برای تامین شادی نوزادان و مادران می آوریم:

 

  • کنترلهای لازم را انجام دهید

 

کودک شما ممکن است بدلیل گرسنگی یا پوشک کثیف یا کمبود خواب گریه کند. سعی کنید به او غذا بدهید، پوشکش را عوض کنید و بخوابانید. اگر اینکار برای آرام کردن او کافی نیست، میتوانید روشهای دیگر را برای آرام کردنش امتحان کنید.

 

  • استراحت بدهید

 

کودک شما ممکن است از بازی کردن خسته شده باشد حتی اگر خوابش نیاید. او را بغل کنید و اجازه دهید کمی استراحت کند.

 

  • سعی کنید صدایتان را بشنود

 

وقتی کودکتان را بغل کرده اید، بهترین صدایی که میتوانید برای آرام کردن او استفاده کنید «ششششش» است. به طرف گوش کودک خود خم شوید و به آرامی بگویید: «ششششش». خواهید دید که آرام میشود و حتی ممکن است بخوابد. ممکن است کودکتان بخواهد صدای آرام شما را بشنود. میتوانید با لحنی نرم با او صحبت کنید یا برایش آواز بخوانید.

 

 

 

  • به او علاقه نشان دهید

 

کودکتان به شما بیش از هر چیزی نیازمند است. برای آرام کردنش، او را در آغوش بگیرید، اشکهایش را پاک کنید، او را ببوسید و شکم و پشتش را نوازش کنید. گرما و آرامش شما، کودکتان را آرام خواهد کرد. حتی اگر موضوع این نباشد، تسلیم نشوید. در اثر محبت شما، او آرام خواهد شد.

 

  • بیرون بروید

بیشتر بچه ها بیرون رفتن را دوست دارند. چند دقیقه که در پارک یا خیابان سپری میشود میتواند باعث شود همه ناراحتی هایش را فراموش کند.

 

منبع مطلب: شبکه ZNN www.znnnetwork.com

 


replika saat
hublot replika saat"
antalya lazer epilasyon
antalya cilt bakımı
astropay kart bozumu